O stronie

Mam na imię Dominik i prowadzę stronę, na której się znajdujesz. Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się na niej zgromadzić wartościowe informacje odnośnie mojego kochanego Miasta Oleśnicy 🙂

Stronę traktuję także również jako swojego rodzaju nośnik danych o tym co się aktualnie dzieje w samym mieście Oleśnicy oraz okolicy, zatem na tyle na ile czas pozwoli będę tutaj umieszczał informacje o tym co na bieżąco dzieje się… tu i ówdzie. Na stronie znajdziesz też inne kategorie tematyczne, które można potraktować jako zbiór newsów z Polski, Unii Europejskiej i świata. Jakby nie patrzeć w tym świecie żyjemy i się poruszamy, zatem warto i o tym nieco popisać.

Artykuły napisane na stronie stanowią moją własność intelektualną, jeśli zatem chciałbyś używać tychże treści w jakimś zakresie daj znać proszę, ewentualnie cytuj źródło (jakiś mój konkretny wpis) podobnież jak i ja robię powołując się na inne źródła 🙂 Będzie mi miło jak zachowasz się uczciwie.

Jak wspomniałem wyżej – tam gdzie posługuję się częściami innych wypowiedzi lub artykułów, wyraźnie podaję źródło i korzystam z nich na zasadzie prawa cytatu lub wcześniej uzyskanej zgody autora.

Jeśli masz jakieś sugestie lub propozycje, pisz do mnie na e-mail 🙂